46 ја следат оваа компанија


JBL Pulse 4 Bluetooth звучник во боја по избор + 1 година гаранција

16999 ден.

14980 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактертистики на производот:

 • 1 x JBL Pulse 4
 • 1 x JBL branded Type C cable
 • 1 x Quick start guide
 • 1 x Safety sheet
 • 1 x Warranty card
 • Technical Specifications: 
 • Bluetooth version: 4.2
 • Support: A2DP V1.3, AVRCP V1.6
 • Transducer: 2.25 inch
 • Rated power: 20W RMS
 • Frequency response: 70Hz – 20kHz
 • Signal-to-noise ratio: >80dB
 • Battery type: Lithium-ion polymer 26 Wh (3.6V, 7260mAh)
 • Battery charge time: 3.5 hours (5V/3A)
 • Music playtime: up to 12 hours (varies by brightness & volume level and audio content)
 • Bluetooth transmitter power: ≤10dBm
 • Bluetooth transmitter frequency range: 2.402 – 2.480GHz
 • 2.4GHz SRD frequency range: 2.407 – 2.475GHz
 • Bluetooth transmitter modulation: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPS
 • Dimensions (W x D x H): 96 x 96 x 207mm
 • Weight: 1260g

Достапни бои:

 • Black  – Црна
 • White – Бела

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.