10% попуст на JBL Reflect mini спортски жичани in-ear слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

3000 ден.

2690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактертистики на производот:

 • Lightweight design
 • Comfort during long lasting sports activities
 • Premium 3.5 mm dynamic drivers
 • Highly reflective cable ( visible during the night )
 • Технички карактеристики:
 • Premium 5.8 mm dynamic drivers
 • Frequency response: 10 kHz – 22 kHz
 • Connectors: 3.5 mm jack

Достапни бои:

 • Blue - Сина
 • Black - Црна
 • Red - Црвена

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.