JBL Tune500 BT over-ear Bluetooth слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

2590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Бела 2,590 ден.
Розова 2,590 ден.
Сина 2,590 ден.
Црна 2,590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Bluetooth version: 4.1
 • Материјал: Frog skin PU leather
 • Тежина на производот: 155.0 g
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 32.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 1kHz – 24dBV/Pa
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Control and Connections Specifications:
 • Bluetooth profiles:
 • BT 4.1, A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2
 • Bluetooth transmitter power: <4 dbm
 • Bluetooth frequency: 2.402 – 2.480GHz
 • Bluetooth transmitted modulation: GSFK, π/4 DQPSK, 8DPSK
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Battery Type: Lithium-ion Polymer (3.7V, 300mAH)
 • Charging time (hours from empty): 2
 • Speed Charging time (hours): 2.0
 • Talk time (hours): 16.0
 • Maximum music play time with ANC off (hours): 16.0
 • Play time (hours): 16.0
 • Предности:
 • JBL Pure Bass Sound
 • Rechargable battery
 • Remote control on ear cups
 • Built-in Microphone
 • On-ear
 • Flat-fold design
 • Multi-Point Connection
 • Wireless
 • Hands Free Call
 • Siri/ Google Now

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.