46 ја следат оваа компанија


JBL Tune500 жичани over-ear слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

1690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Должина на кабелот: 118.7 cm
 • Headphones jack type: 3.5 mm
 • Материјал: Frog skin PU leather
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 32.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 1kHz – 24dBV/Pa
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Предности:
 • JBL Pure Bass Sound
 • 1-Button Remote/ Mic
 • Built-in Microphone
 • On-ear
 • Flat-fold design
 • Hands Free Call
 • Siri/ Google Now

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.