JBL TUNE600 BT NC over-ear Bluetooth noise-cancelling слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

6000 ден.

4490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Должина на кабелот: 120.0
 • Тежина на производот: 173 g
 • Материјал: Frog skin PU leather
 • Bluetooth version: 4.1
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 32.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 100dB
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Control and Connection Specifications:
 • Bluetooth profiles: HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5
 • Bluetooth transmitter power: 0-4 dbm
 • Bluetooth frequency: 2.402GHz-2.48GH
 • Bluetooth transmitted modulation: GFSK, /4DQPSK, 8DPSK
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Battery Type: Polymer Li-ion Battery (3.7V, 610mAh)
 • Charging time (hours from empty): 2.0
 • Speed Charging time (hours): 2.0
 • Talk time (hours): 22.0
 • Maximum music play time with ANC off (hours): 22.0
 • Maximum music play time with ANC on (hours): 12.0
 • Play time (hours): 22.0
 • Предности:
 • JBL Pure Bass Sound
 • Rechargable battery
 • Remote control on ear cups
 • Detachable Cable
 • Built-in Microphone
 • On-ear
 • Flat-fold design
 • Wireless
 • Hands Free Call
 • Active Noise Cancelling
 • Siri/ Google Now

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.