46 ја следат оваа компанија


JBL Xtreme 2 Bluetooth звучник во боја по избор + 1 година гаранција

21999 ден.

17980 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактертистики на производот:

 • Wireless Bluetooth Streaming
 • 15 hours of playtime
 • IPX7 waterproof
 • JBL Connect+
 • Speakerphone
 • Durable fabric and rugged material
 • JBL Bass Radiator
 • Technical Specifications:
 • Bluetooth®version: 4.2
 • Support: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6,HSP V1.2
 • Transducer: Woofer 2 x 2.75 inch
 • Tweeter: 2 x 20mm
 • Rated power: 2 x 20W RMS Bi-amp (AC mode)
 • Frequency response: 55Hz–20kHz
 • Signal-to-noise ratio: >80dB
 • Power supply: 19V 3A
 • Battery type: Lithium-ion Polymer 36Wh (Equivalent to 3.7V10000mAh)
 • Battery charge time: 3.5 hours
 • Music play time: up to 15 hours (varies by volume level and audio content)
 • USB charge out: 5V/2A (maximum)
 • Bluetooth®transmitter power: 0-12.5dBm
 • Bluetooth®transmitter frequency range: 2.402 – 2.480GHz
 • Bluetooth®transmitter modulation: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPS
 • Dimension (H x W x D): 136 x 288 x 132 mm
 • Weight: 2393 g

Достапни бои:

 • Black  – Црна
 • Red – Црвена
 • Green – Зелена
 • Blue – Сина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.