46 ја следат оваа компанија


- 15%

15% попуст на JBL Yurbuds Inspire 300 жичани in-ear спортски слушалки во боја по извор + 1 година гаранција

2100 ден.

1790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактертистики на производот:

 • Large 15 mm drivers
 • Quick Click Tangle-free magnets
 • Flex Soft Comfort
 • Технологијата Twist Lock ги “заклучува” слушалките со едноставен потег. Откако ќе се постават, ушните гумички се “заклучени” на место и немаат можност да се ослободат дури и за време на најтешките вежби.
 • Technology: wired/жичани
 • Inspire 300 се дизајнирани за интензивни вежби.
 • Sweat and water resistant.
 • Дизајнирани за да овозможат поголем амбиентален звук од повеќето други слушалки. Ова ве прави сигурни и свесни за вашето опкружување додека сеуште извршувате дел од вашите вежби.
 • Microphone and 1 button remote за конторла на вашите повици и музика.

Достапни бои:

 • Pink/White - Розева/Бела
 • Aqua/White - Светло сина/Бела
 • Red/Black - Црвено/Црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.