12% попуст на JBL Yurbuds Leap Wireless спортски bluetooth слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

4900 ден.

4290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактертистики на производот:

 • 6 саати музика и време за разговор
 • Highest performance sound
 • Индикатор за ниска батерија
 • On-screen индикатор за батерија
 • Микрофон со копче за контрола на музиката
 • Bluetooth
 • 15 mm Dynamic Driver
 • 20 Hz – 20 kHz Frequency Response
 • Neodymium Magnet
 • Технологијата Twist Lock ги “заклучува” слушалките со едноставен потег. Откако ќе се постават, ушните гумички се “заклучени” на место и немаат можност да се ослободат дури и за време на најтешките вежби.
 • Sweat and water resistant.
 • Дизајнирани за да овозможат поголем амбиентален звук од повеќето други слушалки. Ова ве прави сигурни и свесни за вашето опкружување додека сеуште извршувате дел од вашите вежби.
 • Пакувањето содржи: Premium carrying case; Micro-USB charging cable; 2 Sizes of enhancers.

Достапни бои:

 • Aqua/White - Светло сина/Бела
 • Black  - Црна

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.