#СкопјеГурман! 40% попуст на Lucky бургер, пилешки гради во сос со мед, паста Quattro Formaggi, авокадо салата или појадок по избор во Ресторан Барака

Цена од

156 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

260 ден.

Попуст

40%

Заштеда

104 ден.

Купени: 105

Добивате

Опции на понудата:

Американски појадок 240 ден. 144 ден.
Тост со 4 вида сирење 180 ден. 108 ден.
Пилешка супа 180 ден. 108 ден.
Омлет по избор 180 ден. 108 ден.
Lucky бургер 300 ден. 180 ден.
Пилешки гради во сос со мед 360 ден. 216 ден.
Паста Quattro Formaggi 290 ден. 174 ден.
Авокадо салата со грејпфрут сос и киноа 260 ден. 156 ден.
Скопско 0.33l (1+1 гратис) 80 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Појадок (амеркански, тост, супа или омлет) може да се користи само до 13 часот
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Состав на јадењата:

 • Lucky Burger: телешка плесвица, чедар, помфрит
 • Пилешки гради во сос со мед: пилешки гради, сос од мед, помфрит
 • Паста Quattro Formaggi: макарони или шпагети, бешамел, горгонзола, гауда, пекарино, пармезан
 • Авокадо салата со грејпфрут сос и киноа: грејпфрут, цеден лимон, семки од грејпфрут, сончоглед, марула, авокадо

Појадок (може да се користи до 13 часот):

 • Американски појадок: 4 палачинки, џем, мед, домат, маслинки, кашкавал, варено јајце
 • Тост со 4 вида сирење: чедар, моцарела, кашкавал, зденка, дома, магдонос, краставица
 • Пилешка супа
 • Омлет по избор
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.