Летен одмор на Халкидики во Август и Септември! 20% попуст на едно ноќевање за две лица + дете до 11.99 год. во термин по избор во Jenny's House - Kriopigi

Цена од

2232 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2790 ден.

Попуст

20%

Заштеда

558 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Kriopigi, Greece

  Одведи ме таму

  +30-2310-500-818 локал. 126

  dvarsamas@meli-tours.com

Добивате

Ноќевање за 2 лица + 1 дете до 11.99 год. во Jenny's House - Kriopigi, Халкидики

Опции на понудата:

Едно ноќевање за двајца (20.08-01.09.2019) 3,720 ден. (60 еур)
2,976 ден. (48 еур)
Доплата за 3то лице (20.08-01.09.2019) 434 ден. (7 еур)
Едно ноќевање за двајца (01.09-30.09.2019) 2,790 ден. (45 еур)
2,232 ден. (36 еур)
Доплата за 3то лице (01.09-30.09.2019) 620 ден. (10 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

*Во период од 20.08-01.09.2019 потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.08.2019 до 30.09.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Во период од 20.08-01.09.2019 потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања, односно да купите 5 купони
 • Купонот важи за 2 возрасни лица или 2 возрасни лица + 1 дете до 11.99 год. без доплата.
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • За дете над 11.99 год. или 3то возрасно лице се доплаќа: 7€ (434 ден.) или 10€ (620 ден.) со купување на соодветната опција од зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот се наоѓа на само неколку минути пешачење од плажата. Jennys house се наоѓа во Криопиги и нуди климатизирани сместување со балкон.
Сите апартмани се со 1 спална соба, телевизор со рамен екран и кујна и бања со туш.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.