Уживање во Грција, Калитеа (25.07-26.09.2021)! 28% попуст на 7 ноќевања за 3 лица во студио за термин по избор во Villa Meropi од ЈК Травел

Цена од

4375 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6076 ден.

Попуст

28%

Заштеда

1701 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • ТЦ Лептокарија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 614 7920, 02 551 2702, 075 351 099, 075 339 069

  jktravelclient@gmail.com

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

Добивате

Наем на студио за 3 лица за 7 ноќевања и термин по избор во Villa Meropi - Калитеа

Опции на понудата:

7 ноќевања за 3 лица во студио (25.07-01.08.2021) 25,110 ден. (405 еур)
18,079 ден. (292 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (01.08-08.08.2021) 25,110 ден. (405 еур)
18,079 ден. (292 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (08.08-15.08.2021) 25,110 ден. (405 еур)
18,079 ден. (292 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (15.08-22.08.2021) 22,444 ден. (362 еур)
16,160 ден. (261 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (22.08-29.08.2021) 21,080 ден. (340 еур)
15,178 ден. (245 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (29.08-05.09.2021) 17,670 ден. (285 еур)
12,722 ден. (205 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (12.09-19.09.2021) 8,804 ден. (142 еур)
6,339 ден. (102 еур)
7 ноќевања за 3 лица во студио (19.09-26.09.2021) 6,076 ден. (98 еур)
4,375 ден. (71 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.07.2021 до 26.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата ЈК Травел за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Во цената не е вклучен превоз, постои можност за доплата во агенцијата
 • Доплата за туристичка такса од 0,5 € по соба на ден (се плаќа во сместувањето)
 • Цена за превоз од Скопје за Халкидики (секоја Недела)
 • Скопје (Дрводекор) - 35€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес - 45€ по лице
 • Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек) Трансфер до Удово - 45€ по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) - 35€  по лице
 • Удово (бензинска пумпа Удово) - 35€ по лице
 • Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) - 35€ по лице
 • Цена за превоз од Битола за Халкидики:
 • Битола - (Автобуска Станица Транскоп-на перон) - 35€ по лице
 • Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола - 35€ по лице
 • Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола - 40€ по лице
 • Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола - 45€
 • Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола - 40€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола - 40€ по лице
 • Деца од 2 до 11,99год – добиваат попуст од 10€ од редовната цена за Скопје, 10€ за Битола и Прилеп
 • Деца до 1,99год патуваат бесплатно и не користат седиште
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Villa Meropi се наоѓа на самата магистрала, во строгиот центар на Калитеа, веднаш до семафорите и  излегува на првата пешачка уличка. Не располага со паркинг, а најблиското место за паркирање е на 200м од самата вила.  Во нејзина близина се наоѓа маркет, слаткарница, продавници, фурна, ресторани, кафетерии итн. На 200м одалеченост се наоѓа плажата до која се стигнува преку улица или скали. Калитеа е сместена на повисоко теренско место, затоа пристапот до плажа е по удолница.

Сите соби се наоѓаат на прв спрат и се трокреветни, т.е еден дупли кревет и еден единечен, мини кујна со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, мал и тесен балкон без поглед, ТВ, клима без доплата и wi-fi.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.