96% попуст на онлајн курс по Yoga Training од John Academy во вредност од 19 592 ден по цена од 868 ден.

Вредност

19592 ден.

Попуст

96%

Заштеда

18724 ден.

Добивате

Онлајн курс по Yoga Training

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Јогата помага да го подобрите вашето здравје во секоја смисла. Овој курс ги покрива моќните Праншама јога техники покрај веќе познатите техники за балансирање на чакри, медитација, прехрана, акро или јога и тајландска масажа.

Курсот е наменет за јога тренери и ндивидуалци кои учат јога. На страна од вежбањето јога, курсот презентира рецепти за јога детокс диета, цедење и правање смутиња. Исто така ке научите јога практики и специјални позиции како магарешки удар, поза на сирена, вибратор техника, јога стомачни мускули и слично. 

Курсот вклучува прирачнизи за вежбање и е-книги кои можат да ви користат за подолг период

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.