Јануарска луксузна релаксација во новоотворениот хотел "St. John Hill Hotel 4*" во Банско! 42% попуст на ноќевање со појадок и вечера (HB) + користење на СПА центарот во вредност од 3100 ден. (50 eur) по цена 1798 ден. (29 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Јануарска луксузна релаксација во новоотворениот хотел "St. John Hill Hotel 4*" во Банско! 42% попуст на ноќевање со појадок и вечера (HB) + користење на СПА центарот во вредност од 3100 ден. (50 eur) по цена 1798 ден. (29 eur)

Цена

1,798 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,100 ден.

Попуст

42%

Заштеда

1,302 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 250

Добивате

Ноќевање со појадок и вечера (HB) + користење на СПА центарот за едно лице

Во понудата е вклучено

 • Бесплатно користење на спа центар (релакс зона, сауна, внатрешен затоплен базен 30C, џакузи, фитнес центар)
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во сите соби 
 • Транспорт до ски лифтовите
 • Туристичка такса и данок
 • Ран check in (10:00h) и доцен check out (14:00h) зависно од слободните капацитети
 • Бесплатен upgrade за сместување во 1 bedroom suite зависно од слободните капацитети

* Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања, а за купени 6 ноќевања 7мото го добивате гратис. (6 купони =7 ноќевања)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2017 до 31.01.2017
 • Потребно е да престојувате минимум три ноќевања
 • За купени 6 купони т.е. 6 ноќевања, добивате едно гратис ноќевање односно плаќате 6 а добивате 7 ноќевања.
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон или едноставно да поднесете барање за предрезервација во табот "Предрезервација" (под галеријата до "Опис")
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Ваучерот важи за сместување на минимум двајца возрасни, односно за закуп на соба потребно е да престојуваат мин 2 лица.
 • Доплати за HB:
 • Прво дете од 0 до 5.99 години - бесплатно.
 • Второ дете од 0 до 5.99 години - 9 еур по ноќевање.
 • Дете од 6 до 11.99 години - 15 еур по ноќевање.
 • Трето возрасно лице - 20 еур по ноќевање.
 • Бесплатен upgrade за сместување во 1 bedroom suite зависно од расположливите капацитети.
 • Сите доплати се прават на рецепција во хотелот.
 • Доколку не го искористите купонот до крајниот датум на искористување, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Уживајте во новоотворениот хотел во Банско - St. John Hill Hotel, луксузно опремен и креиран да ги задоволи желбите за одличен планински одмор и релаксација.

Лоциран на највисоката точка на градот Банско хотелот нуди панорамска гледка над Банско, Пирин, Рила и Родопските планина. Хотелот нуди лесен пристап до центарот на Банско и до ски-лифтот и гондолата. 

Хотелот е составен од повеќе згради (annex) од кои не сите се поврзани со топла врска до спа центарот.  Хотелот располага со 45 стилски и удобно опремени соби и suites со една или две спални соби. Гостите може да уживаат на терасите на собите кои нудат панорамски гледки. Сите соби се опремени со сателитска телевизија со LCD TV 27 мини фрижидер, бесплатен интернет, греење и туш или када во купатилата. 

Ресторанот на хотелот нуди гастрономско уживање, а лоби делот е одличното место за да уживате во вашето кафе или чај или пак уникатни коктели.

Спа центарот е комбинација на модерен и минималистички дизајн со елегантни топли детали кои даваат чувство на топлина, спокојство и стимулација. Третмените кои ги нуди хотелот комбинираат иновативна технологија за максимални резултати. Спа центарот располага со: внатрешен затоплен базен, џакуси, приватни кабини за третмани и масажи, сауна, соблекувални, а дополнително има и посебен опремен фитнес дел. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ