Нега за вашиот автомобил! 84% попуст на Joker сет за одржување на автомобил во вредност од 600 ден. по цена од 99 ден.

Цена: 99 ден.

Нега за вашиот автомобил! 84% попуст на Joker сет за одржување на автомобил во вредност од 600 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

84%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 11

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • aviotrejd@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Joker сет за одржување на автомобил


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Со овој купон добивате и бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Недела на бесплатна достава (15.03 – 31.03.2017)” за купени миниум 2 производи од оваа ЛИСТА НА ПРОИЗВОДИ со минимална нарачка во вредност од 100 ден!
 • По купувањето на купонот задолжително пополнете ја формата за бесплатна достава на следниот ЛИНК за да ги оставите вашите податоци. Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.

Опис

Заштитете ги кожата, пластиката и гумата во вашиот автомобил.

Joker средството за одржување ја полира и ја одржува појата на вашиот автомобил, давајќи и сјај на бојата на кожата, пластиката или пак на гумените делови. Средството ги штити површиние и од силните и штетни UV зраци, намалувајќи го избледувањето и крцкањето на пластиката.

Начин на употреба:

 • Протресете
 • Испрскајте директно на површината и убаво нанесете со чиста ткаенина
 • Оставете ја да се впие
 • Избегнете премногу прскање
 • Доколку е потребно, повторете ја постапката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ