Релакс и одмор во Охрид (29.11-20.01.2019)! 28% попуст на ноќевање за едно лице во Apartments Joleks во Лагадин во вредност од 900 ден. по цена од 650 ден.

Цена

650 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

28%

Заштеда

250 ден.

Купени: 23

Добивате

Ноќевање за едно лице во Apartments Joleks 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се информирате за слободни соби.
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на телефон и да ги кажете КУПОН и ПИН со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За закуп на двокреветен или апартман со повеќе кревети потребно е да купите соодветен број купони колку што има кревети по ноќевање.
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Апартманите Јолекс се наоѓаат во Лагадин, само неколку чекори од брегот на Охридското Езеро и на само 5км од центарот на Охрид. Во непосредна близина на апартманите има продавница и ресторан.

Апартманите располагаат со опремена кујна, купатило, дневна соба, фен, пешкири, постелнина, бесплатен Wi-Fi, клима, паркинг, градина и климатизирано сместување.
Со поглед на Охридското Езеро, сите студија и апартмани имаат опремени балкони и ТВ со сателитски канали. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.