Денови на штедење! 50% попуст на еднодневна тура во Говрлево и Марков Манастир (10.11.2018) + вклучен автобуски превоз од ЈСП Турс Скопје во вредност од 350 ден. по цена од 175 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Денови на штедење! 50% попуст на еднодневна тура во Говрлево и Марков Манастир (10.11.2018) + вклучен автобуски превоз од ЈСП Турс Скопје во вредност од 350 ден. по цена од 175 ден.

Цена

175 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден..

Попуст

50%

Заштеда

175 ден..

 • ул. Даме Груев бр.5 лок.3

 • 02 30 60 350; 02 30 91 522

 • info@jspturs.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб: 08:00 - 20:00

Добивате

Еднодневна тура (10.11.2018)

 • Превоз со туристички автобус
 • Туристички водич
 • Посета на село Говрлево
 • Посета на Маркова Сушица

Mastercard Бонус: Купи го овој купон со Mastercard картичка и добиј го по специјална Mastercard цена од 163 ден.

* Разликата ќе ти биде вратена во твојата Grouper торбичка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2018 до 11.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Поаѓање во 08:00 часот пред Дрводекор
 • Превозот е вклучен во понудата
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително испратете ги купоните на info@jspturs.com.mk заедно со вашите информации или на телефон 02 3060 350
 • Доколку не го искористите купонот на наведениот датум, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Mastercard е спонзор на кампањата Денови на штедење. Секоја зделка купена со Mastercard картичка ја добивате по специјална Mаstercard цена.

Опис

Селото Говрлево иако речиси целосно напуштено познато е по десетината манастирски цркви и лековитата вода, еден од изворите се наоѓа во црквата св Кузман и Дамјан. Од Говрлево турата продолжува кон Маркова Сушица, со посета на манастирот и манастирската црква св Димитар., За време на турата ќе добиете и целосни информации за овој дел од скопскиот регион познат уште како Каршијак. Турата завршува околу 16.00 часот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ