Превоз до Банско за Велигден (06.04 - 09.04.2018)! 36% попуст на организиран автобуски превоз Скопје - Банско - Скопје од ЈСП Турс Скопје во вредност од 2440 ден. по цена од 1550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Превоз до Банско за Велигден (06.04 - 09.04.2018)! 36% попуст на организиран автобуски превоз Скопје - Банско - Скопје од ЈСП Турс Скопје во вредност од 2440 ден. по цена од 1550 ден.

Цена

1,550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,440 ден.

Попуст

36%

Заштеда

890 ден.

Купени : 4

 • ул. Даме Груев бр.5 лок.3

 • 02 30 60 350; 02 30 91 522

 • info@jspturs.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб: 08:00 - 20:00

Добивате

Организиран автобуски превоз Скопје - Банско - Скопје за термин 06.04 - 09.04.2018

 • Превоз за возрасен, цена: 1550 ден.
 • Превоз за дете до 12 год., цена: 1400 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.04.2018 до 06.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително испратете ги купоните на info@jspturs.com.mk заедно со вашите информации или на телефон 02 3060 350
 • Превоз за дете до 12 год., цена: 1400 ден. со купување на купон од соодветната опција
 • Поаѓање на дадениот термин во 07:00 часот пред Дрводекор
 • Враќање во 12:00 часот по локално време со тргнување од пред хотелите
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Патувајте комотно на релација Скопје - Банско - Скопје со ТА ЈСП Турс.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ