Есенски шопинг во Софија (08.12.2018)! 45% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + автобуски превоз за термин по избор од ЈСП Турс Скопје во вредност од 1200 ден. по цена од 650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Есенски шопинг во Софија (08.12.2018)! 45% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + автобуски превоз за термин по избор од ЈСП Турс Скопје во вредност од 1200 ден. по цена од 650 ден.

Цена

650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

45%

Заштеда

540 ден.

Купени : 2

 • ул. Даме Груев бр.5 лок.3

 • 02 30 60 350; 02 30 91 522

 • info@jspturs.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб: 08:00 - 20:00

Добивате

Организирана шопинг тура за едно лице во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз за термин 08.12.2018 (сабота)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2018 до 08.12.2018

 

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата за да потпишете договор за патувањето.
 • Поаѓање на одбраниот термин во 04:00 часот пред Дрво декор.
 • Поаѓање за Скопје во 17:00 од шопинг центар Paradise по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Опис на програмата:

 • Поаѓање од Дрводекор во 04:00 часот
 • Посета на Ikea и Ring Mall 09.00-12.00
 • Посета на Decathlon 12.00 до 13:30
 • Посета на шопинг центар Paradise 13.30 до 17:00.
 • Поаѓање за Скопје во 17:00 од шопинг центар Paradise по македонско време
 • Во цената вклучен превоз со туристички автобус и лиценциран придружник на патувањето.
 • За влез во Р. Бугарија задолжително е поседување пасош со валидност од минимум 3 месеца како и патничко осигурување.

Искористете ја можноста и посетете ги најголемите шопинг центри на балканот во периодот на големите предновогодишни намаленија и акции !!!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ