Онлајн Саем за Мебел! Дополнителен 19% попуст на веќе намалена цена на сет за двор Merida + бесплатна достава од Југоекспорт Стил во вредност од 18 522 ден. по цена од 14 999 ден.

Вредност

18522 ден.

Попуст

19%

Заштеда

3523 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1

 • Кеј 13 Ноември II кат ГТЦ

  Одведи ме таму

  02 3114 281, 070 332 666

  info@jugoexportstil.com.mk

 • Хиподром ББ (новоотворен Мебел Центар - наспроти Белви)

  Одведи ме таму

  02 3114 281, 070 332 666

  info@jugoexportstil.com.mk

Добивате

Сет за двор Merida + бесплатна достав

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава
 • Доколку сакате производот да биде доставен до вашата адреса потребно е да испратите маил до Југоекспорт стил на info@jugoexportstil.com.mk со вашите податоци за достава (име, презиме и адреса).
 • Достава во Скопје се врши во рок од 2 работни дена.
 • Достава во други градови во Македонија се врши во рок до 10 работни дена.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Југоекспорт Стил е фирма која нуди мебел за сечиј вкус, од странско но и домашно производство. Ние гарантираме за нашиот квалитетот и со нашата сериозност и одговорна работа сигурни сме дека ќе го задоволиме секој ваш вкус и барање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.