Недела на храна #СкопјеГурман! 50% попуст на вафла (со чоколаден крем, банана и сладолед или со џем и плазма) + кафе по избор (еспресо, макијато, нескафе) во Juice Bar Divan - Capitol Mall во вредност од 199 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 50% попуст на вафла (со чоколаден крем, банана и сладолед или со џем и плазма) + кафе по избор (еспресо, макијато, нескафе) во Juice Bar Divan - Capitol Mall во вредност од 199 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

199 ден.

Попуст

50%

Заштеда

100 ден.

Купени : 116

 • бул. Јане Сандански 71а (ТЦ Capitol Mall 3ти кат) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 280 586

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

 • Вафла со чоколаден крем, банана и сладолед + кафе (во вредност од 189 ден)
 • Вафла со џем и плазма + кафе (во вредност од 179 ден)

* Достапни кафиња (еспресо, макијато, нескафе)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.06.2017 до 15.07.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во барот и "за носење"

Опис

Сите обожаватели на слатки задоволства сега имаат шанса да вкусат крцкави домашни вафли во комбинација со кафе за вистинско уживање!

Изберете ја вашата крцкава, топла, богато сервирана вафла со чоколадо или џем и секој нареден залак ќе ви се чини повкусен и посочен од предходниот.

Juice Bar Divan е ново слатко катче во Capitol Mall каде секој може да ужива во чаша здрав и освежителен напиток. Тука може да најдете вкусни смутиња и свежо цедени сокови, богати утрински оброци и неодоливи слатки послужени на начин кој уште повеќе ќе ве примами.

Наутро или на пауза од работа може да уживате со вашето омилено кафе или здрав напиток на прекрасно уредената тераса или пак да се опуштите настрана од градската џунгла.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ