Дестинација Македонија! Релакс и одмор во Охрид (09.09 - 15.12.2020)! До 34% попуст на 1 или 3 ноќевања за две лице во Apartments Joleks во Лагадин

Цена од

2180 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3050 ден.

Попуст

29%

Заштеда

870 ден.

Купени: 1

Добивате

Ноќевање за 2 лицa во Apartments Joleks 

Опции на понудата:

1 ноќевање за две лица 3,050 ден. (49 еур)
2,180 ден. (35 еур)
3 ноќевања за две лица 9,150 ден. (148 еур)
6,000 ден. (97 еур)

 

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.09.2020 до 15.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се информирате за слободни соби.
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на телефон и да ги кажете КУПОН и ПИН со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За закуп на двокреветен или апартман со повеќе кревети потребно е да купите соодветен број купони колку што има кревети по ноќевање.
 • За деца до 5,99 години сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 - 12 год потребна е доплата од 500 ден. за едно ноќевање на лице место
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Апартманите Јолекс се наоѓаат во Лагадин, само неколку чекори од брегот на Охридското Езеро и на само 5км од центарот на Охрид. Во непосредна близина на апартманите има продавница и ресторан.

Апартманите располагаат со опремена кујна, купатило, дневна соба, фен, пешкири, постелнина, бесплатен Wi-Fi, клима, паркинг, градина и климатизирано сместување.
Со поглед на Охридското Езеро, сите студија и апартмани имаат опремени балкони и ТВ со сателитски канали. 

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите ОХРИД  

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.