Одмор во Геракини, Халкидики (Jули-Август)! Ноќевање или ноќевање со појадок во сместување и термин по избор во Estelle Hotel

Цена од

5580 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • Yerakini 631 00, Greece

  Одведи ме таму

  +3023710 53314

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно ноќевање за наем на апартман по избор

Опции на понудата:

RO ноќевање во Double Room (09.07-15.07.2023) (капацитет за 2 лица) 5,580 ден. (90 еур)
RO ноќевање во Triple Room (09.07-15.07.2023) (капацитет за 3 лица) 6,076 ден. (98 еур)
RO ноќевање во Quadruple Room (09.07-15.07.2023) (капацитет за 4 лица) 6,386 ден. (103 еур)
RO ноќевање во Double Room (16.07-22.07.2023) (капацитет за 2 лица) 6,262 ден. (101 еур)
RO ноќевање во Triple Room (16.07-22.07.2023) (капацитет за 3 лица) 6,696 ден. (108 еур)
RO ноќевање во Quadruple Room (16.07-22.07.2023) (капацитет за 4 лица) 7,316 ден. (118 еур)
RO ноќевање во Double Room (29.07-26.08.2023) (капацитет за 2 лица) 6,262 ден. (101 еур)
RO ноќевање во Triple Room (29.07-26.08.2023) (капацитет за 3 лица) 6,696 ден. (108 еур)
RO ноќевање во Quadruple Room (29.07-26.08.2023) (капацитет за 4 лица) 7,316 ден. (118 еур)

Понудата е за едно ноќевање за наем на апартман по избор

*Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања за период од 09.07-15.07.2023 и 5 ноќевања за период од 16.07-22.07.2023 и од 29.07-26.08.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2023 до 26.08.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања за период од 09.07-15.07.2023 и 5 ноќевања за период од 16.07-22.07.2023 и од 29.07-26.08.2023
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.