Релаксирање во Банско (Ноември)! До 43% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Casa Karina 4*

Цена од

1922 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2976 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1054 ден.

Купени: 12

 • 5 Kralev dvor

  Одведи ме таму

  +359 884 519 400

  info@bansko-casakarina.com

Добивате

Понудата е по лице за All Inclusive ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање (двокреветна соба без тараса) 2,976 ден. (48 еур)
1,922 ден. (31 еур)
All Inclusive ноќевање (двокреветна соба со тараса) 3,582 ден. (58 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Едно ноќевање со појадок, ручек и вечера (All Inclusive ноќевање)
 • Користење на СПА центарот (внатрешен базен, лежалки, фитнес, сауна, парна бања)
 • Детско катче
 • Бесплатен интернет
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Понудата не важи од 28.04.2021 до 04.05.2021 год.

*Употребата на СПА центарот е целосно усогласена со мерките и барањата за безбедност, превенција и контрола на Ковид 19. Постои можност ограничување на одредени услуги или некои услуги да не бидат достапни

* Закажи PCR тест по специјална промотивна цена веднаш (Клиника Жан Митрев) - TУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2021 до 30.11.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон 0884/519 400 или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи од 28.04.2021 до 04.05.2021 год.
 • Храната и пијалоците важат само за користење во главниот ресторан, не е дозволено земање храна и пијалоци надвор од ресторанот.
 • Пијалоците и храната во лоби барот НЕ е вклучена во понудата 
 • Оброците за гостите ќе бидат поставени во согласнот со моменталните мерки за безбедност, превенција и контрола на Ковид 19
 • Програмата започнува со попладневен појадок и завршува со ручек
 • Лицата под 18 години немаат право на алкохолни пијалоци
 • Најавување во хотелот е во 14:00 часот, а одјавување е во 12:00 часот
 • Во двокреветна соба може да се сместат 2 возрасни + 2 деца на дополнително легло
 • Во студио може да се сместат 2 возрасни + едно 1 дете до 3.99 години на дополнително легло
 • Во едноспален апартман може да се сместат 2 возрасни + 1 возрасно лице или 1 дете до 11.99 г. на дополнително легло
 • Во двоспален апартман може да се сместат 4 возрасни + 1 возрасно лице или 2 деца до 11.99 г. на дополнително легло
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години е потребна доплата од 15 € на дополнителен и 17 € на редовен кревет за едно All Inclusive ноќевање
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од 25 € на дополнителен кревет за едно All Inclusive ноќевање
 • За single сместување потребна е доплата од 15 € на ден
 • За сместување во апартман - доплата од 7 € на ден по соба
 • За сместување во апартман - доплата од 15 € на ден по соба
 • За користење на бебешко креветче е потребна доплата од 3 € (за еден ден)
 • За користење на затворен паркинг со видео надзор се доплаќа 5 € од ден. (за 24 часа)
 • За користење на бањарка се доплаќа 3 € за цел престој и 15 € депозит
 • Сите доплати се вршат во хотелот на рецепција
 • Доколку има помалку од 20 гости во хотелот, оброците се според претходно одредено мени
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Цената важи со минимално исполнување на главните легла во просториите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

All Inclusive програма:

Појадок: 08:00 до 10:00 часот - пченкарни снегулки, мусли, кравјо сирење, кашкавал, шунка, колбаси, салама од сланина, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, пржени јајца, варени јајца, пржени парчиња, мини кроасани, пита со сирење, мекица, џем, мед, путер, овошје според сезоната, емисија колаче, леб, кафе, чај, сок од пост миксот.

Ручек: 12:30 до 14:00 часот - 3 вида салати, супа, варено месо и јадења без месо, овошје според сезоната, домашно колачи, леб, бугарски алкохол, точено вино, напиено пиво, кафе, чај, посен сок микс, минерална вода.

Ручек: 16:00 до 17:00 часот - мали слатки и кисели краставички, бугарски алкохол, вино од вино, пиво со пиво, кафе, чај, сок
од пост микс, минерална вода.

Вечера: 19:00 до 21:30 часот - секоја вечер има различни варени јадења од различни меѓународни кујни, 3 вида салати, скара, различни видови месо и предјадења и јадења без месо, десерти, овошје, леб

Хотелскиот комплекс „Каза Карина“ го става животот и здравјето на своите луѓе на прво место вработени и клиенти, кои работат во услови на зголемена безбедност, хигиена и дезинфекција, под услови и целосно усогласени со превенција, ограничување на ширењето и борбата против КОВИД - 19. Хотелот го задржува правото да ги менува условите и условите за престој, во согласност со ограничувањата и мерките наметнати и ефективни на моментално на територијата на Република Бугарија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.