Посети го Крушево (Ноември-Декември)! До 20% попуст на наем на сместување по избор: двокреветна соба, четирикреветно студио или двособен апартман во Clarina All Seasons Rooms & Apartments

Цена од

1360 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1700 ден.

Попуст

20%

Заштеда

340 ден.

Преостанато време

Купени: 11

 • Тодор Проески бб, Крушево

  Одведи ме таму

  078 309 253

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор во Clarina All Seasons Rooms & Apartments

Опции на понудата:

Едно ноќевање во двокреветна соба (макс. 2 лица) (цена за престој за до 3 ноќевања) 1,700 ден. (27 еур)
1,445 ден. (23 еур)
Едно ноќевање во четирикреветно студио (макс. 4 лица) (цена за престој за до 3 ноќевања) 2,800 ден. (45 еур)
2,380 ден. (38 еур)
Едно ноќевање во двособен апартман (макс. 5 лица) (цена за престој за до 3 ноќевања) 3,400 ден. (55 еур)
2,890 ден. (47 еур)
Едно ноќевање во двокреветна соба (макс. 2 лица) (цена за престој за 4 и над 4 ноќевања) 1,700 ден. (27 еур)
1,360 ден. (22 еур)
Едно ноќевање во четирикреветно студио (макс. 4 лица) (цена за престој за 4 и над 4 ноќевања) 2,800 ден. (45 еур)
2,240 ден. (36 еур)
Едно ноќевање во двособен апартман (макс. 5 лица) (цена за престој за 4 и над 4 ноќевања) 3,400 ден. (55 еур)
2,720 ден. (44 еур)

*Подетално за сместувањата прочитајте во делот ОПИС

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 30.12.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или на 078 309 253
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Пријавувањето (check-in) е од 14-18 часот, а одјавувањето (check-out) е од 10-11 часот
 • Клучот се подига од сопственикот или од вработените
 • Сместувањето не дозволува домашни миленици, а има простор за оставање велосипеди
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Двокреветните соби се опремени со телевизори со кабловска телевизија, електричен бокал и фрижидер. Имаат сопствено купатило со фен за сушење коса, крпи, течен сапун и шампон. (максимален капацитет 2 лица)

Студијата се опремени со сопствена кујна (целосно опремени со прибор за јадење), решо со една рингла, фрижидер и електричен бокал, купатило со проточен бојлер, фен за сушење коса, течен сапун, шампон и крпи за сите гости. (максимален капацитет 4 лица)

Двособните апартмани се со посебна спална соба со еден брачен и еден единечен кревет, дневна соба, кујна (целосно опремена со прибор за јадење), шпорет со 4 рингли и рерна, фрижидер и електричен бокал, купатило со проточен боњер за топла вода, фен за сушење коса, течен сапун, шампон и крпи за сите гости. (максимален капацитет 5 лица)

За компанијата

Clarina all Seasons Rooms & Apartments се наоѓа на улица Тодор Проески бб. во близина на спомен куќата на Тоше Проески. Објектот има бесплатно wi-fi и бесплатен паркинг за 6 возила. Сместувањето се наоѓа на главна улица со лесно простапен терен за пешаци и возила. Соседството е мирно без околни куќи, единствено веднаш има кафеана во која се нудат локални и национални специјалитети и храна. 

Објектот располага со две двокреветни соби со по еден брачен кревет, две четирикреветни студија со брачен кревет и два единечни кревети, како и два двособни апартмани, а секој апартман располага со брачен кревет, единечен кревет и аголна гарнитура со механизам на спуштање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.