39 ја следат оваа компанија


- 16%

Камин K1 OPTIMA NG + 1 година гаранција

12000 ден.

9990 ден.

Преостанато време

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

 • Печка со високи ногарки за загревање на 50 m2
 • Јачина од 8 KW
 • Димензии 45 x 40 x 60
 • Тежина 62 kg
 • Ефикасност 67%
 • Емисија на штетни гасови 0,19%
 • Врата од калено стакло
 • Делот за ложење е обложен со шамотна цигла
 • Максимална должина на дрвото 30 cm
 • Дијаметар на оџак 130 cm
 • Има регулација на проток на воздухот

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.