Онлајн Саем за Мебел! До 30% попуст на постелнини по избор дупли комплет или единечен за деца или возрасни + бесплатна достава низ цела Македонија од Ка Ем Постелнини

Цена од

2490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2980 ден.

Попуст

16%

Заштеда

490 ден.

Купени: 1

Добивате

 • Дупли комплет 4 сезони, цена: 4800 ден. 3360 ден.
 • Единечен детски комплет, цена: 2980 ден. 2490 ден.
 • Единечен комплет за возрасен, цена: 3200 ден. 2590 ден.

*Повеќе за опциите прочитајте во делот ОПИС

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.03.2019 до 22.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот задолжително контактирајте ја компанијата на телефон 078 290 779 или email lence.dievska@yahoo.com за да оставите податоци за доставата: име и презиме, телефон, адреса, купон код и пин код.
 • Доставата е бесплатна низ цела Македонија.
 • Доколку доставата е во Скопје производот пристигнува за 2-3 дена, а за надвор од Скопје пристигнува за 4-5 дена.
 • Доколку во моментот избраниот модел го нема на залиха истиот ќе ви пристигне после 4-5 дена.

Опис

Дупли комплет 4 сезони

 • јорган прекривач со јорганска навлака 2,20 x 2m
 • долен чаршав 2,40 x 2,20m
 • две навлаки за перници 50 x 70cm

Единечен детски комплет

 • јорган прекривач со јорганска навлака 1,60 x 2,20m
 • долен чаршав 1,60 x 2,20m
 • една навлака за перница 50 x 70cm

Единечен комплет за возрасен

 • јорган прекривач со јорганска навлака 1,60 x 2,20m
 • долен чаршав 1,60 x 2,20m
 • две навлаки за перници 50 x 70cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.