- 15%

Туш кабина - модел V13 со големина по избор

29500 ден.

25000 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со демонтажна маска, позадина и покрив од АБС. Калено, сигурносно и транспарентно стакло со 5 мм дебелина. Рамките се од алуминиум. Опрема: Компјутерска контролна табла ( лампа на покривен и заден панел, вентилатор, радио, телефон). Туш на покривен панел и рачен туш. Содржи 6 водени млазници за масажа и масажер за стопала. Полица, огледало и диспанзери за течен сапун.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.