- 7%

Туш кабина - модел V14

30000 ден.

28000 ден.

Шифра:

2100000000018
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со демонтажна маска, позадина и покрив од АБС. Калено, стакло со 5 мм дебелина. Рамките се од алуминиум. Опрема: Компјутерска контролна табла (лампа на покривен и заден панел, вентилатор, радио, телефон). Туш на покривен панел и рачен туш. Содржи 6 водени млазници за масажа и масажер за стопала. Полица, огледало и диспанзери за течен сапун.

Димензии: 120x80x215cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.