22% попуст на кацига за мотор за возрасни и деца од брендот Nolan во модел и големина по избор од "Хонда Центар"

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на кацига за мотор за возрасни и деца од брендот Nolan во модел и големина по избор од "Хонда Центар"

Цена

5,609 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,191 ден.

Попуст

22%

Заштеда

1,582 ден.

 • Бул. Илинден бб 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3090 707, 02 3083 788

 • salon.honda@makpetrol.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00 Саб: 10:30 - 15:30

Добивате

Кацига за мотор за возрасни и деца од брендот Nolan во модел и големина по избор:

 • Модел 1 n63 oriental (Flat Black), цена: 7191 ден. 5609 ден.
 • Модел 2 n63 wing (Violet), цена: 7191 ден. 5609 ден.
 • Модел 3 n63 wing (White Glossy), цена: 7191 ден. 5609 ден.
 • Модел 4 n63 classic (White Glossy), цена: 6590 ден. 5140 ден.
 • Модел 5 n63 patriot (White Glossy), цена: 7106 ден. 5543 ден.
 • Модел 6 n62 angel (Blue), цена: 7725 ден. 6026 ден.
 • Модел 7 n 63 galaxy (White Glossy), цена: 6489 ден. 5061 ден.
 • Модел 8 n63 schrech (White Glossy), цена: 6798 ден. 5302 ден.
 • Модел 9 n62 genesis (Silver), цена: 5870 ден. 4579 ден.
 • Модел 10 n62 pulsar (Flat Black), цена: 8033 ден. 6266 ден.
 • Модел 11 n 62 gemini replica (White Glossy), цена: 7112 ден. 5547 ден.
 • Модел 12 Dj1 City artwork (Pink), цена: 3707 ден. 2891 ден.
 • Модел 13 Dj1 City artwork (White Glossy), цена: 3707 ден. 2891 ден.
 • Модел 14 R2 Boobles (Flat Black), цена: 5991 ден. 4673 ден.
 • Модел 15 R2 Boobles (White Glossy), цена: 5991 ден. 4673 ден.
 • Модел 16 R2 Overdrive (White Glossy), цена: 5991 ден. 4673 ден.
 • Модел 17 R2 Overdrive (Glossy Balck), цена: 5991 ден. 4673 ден.
 • Модел 18 Детска Visor fancy (White Glossy), цена: 3790 ден. 2956 ден.
 • Модел 19 Детска Visor fancy (White Glossy), цена: 3790 ден. 2956 ден.
 • Модел 20 Детска K.1 Visor fancy (Blue), цена: 3400 ден. 2652 ден.
 • Модел 21 R2 swish (Glossy Black), цена: 5691 ден. 4439 ден.
 • Модел 22 R2 swish (White Glossy), цена: 5691 ден. 4439 ден.
 • Модел 23 Dj1 Peak one (White Glossy), цена: 2471 ден. 1927 ден.

*Достапната големина на кацигите можете да ја видите во ОПИС


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2017 до 30.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од салонот на Хонда Центар на Бул. Илинден бб. од 10:00 до 18:00 часот
 • Пред да го купите купонот потребно е да се јавите во Хонда центар за да направите резервација на производот
 • По купување на купонот, потребно е да контактирате со Хонда центарот за да ја потврдите резервацијата на призводот
 • Можност за достава
 • За достава испратете email на компанијата Honda Centar со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената, истата е на трошок на примачот и се плаќа при прием на пратката.

Опис

 • Модел 1 n63 oriental (Flat Black), достапна големина: XL
 • Модел 2 n63 wing (Violet), достапна големина: M
 • Модел 3 n63 wing (White Glossy), достапна големина: XL
 • Модел 4 n63 classic (White Glossy), достапна големина: XL
 • Модел 5 n63 patriot (White Glossy), достапна големина: XL
 • Модел 6 n62 angel (Blue), достапна големина: L
 • Модел 7 n 63 galaxy (White Glossy), достапна големина: L
 • Модел 8 n63 schrech (White Glossy), достапна големина: L
 • Модел 9 n62 genesis (Silver), достапна големина: L
 • Модел 10 n62 pulsar (Flat Black), достапна големина: XL 
 • Модел 11 n 62 gemini replica (White Glossy), достапна големина: L
 • Модел 12 Dj1 City artwork (Pink), достапна големина: XL
 • Модел 13 Dj1 City artwork (White Glossy), достапна големина: L
 • Модел 14 R2 Boobles (Flat Black), достапна големина: L
 • Модел 15 R2 Boobles (White Glossy), цена: достапна големина: L
 • Модел 16 R2 Overdrive (White Glossy), достапна големина: M,L,XL
 • Модел 17 R2 Overdrive (Glossy Balck), достапна големина: M,L,XL
 • Модел 18 Детска Visor fancy (White Glossy), достапна големина: XXXS
 • Модел 19 Детска Visor fancy (White Glossy), достапна големина: XXS
 • Модел 20 Детска K.1 Visor fancy (Blue), достапна големина: XXXS
 • Модел 21 R2 swish (Glossy Black), достапна големина: L,XL
 • Модел 22 R2 swish (White Glossy), достапна големина: L,XL
 • Модел 23 Dj1 Peak one (White Glossy), достапна големина: S,M

Во Хонда соништата се тие што нe водат напред. Сe од производството на нашиот прв велосипед на моторен погон во 1948 година, продолживме да нудиме иновативни производи што придонесуваат за мобилноста на луѓето и општеството. Почитувајќи ги луѓето и оценувајќи ги нивните лични разлики, постигнавме слобода на културата и искуство што поттикнува создавање. Денес Honda развива и произведува свои автентични производи и технологии за различни нивоа на пазарот, од мали корисни апарати до мотори и спортски автомобили.

Од самото основање Хонда се трудеше да им овозможи вистинско задоволство на сите луѓе во светот. Отсекогаш се трудиме да нудиме производи и услуги за купувачите да го добијат она што го сакаат во секој дел од светот. За да ги дознаеме тие „локални” потреби, ние не ја создававме само нашата продажна мрежа, туку ние ја структуиравме оперативноста на нашите различни производи на тој начин што тие не се само произведени туку и создадени во регионите каде што се користат.

Откако е основана Компанијата, Honda Motor Co.Ltd, се труди да понуди производи со највисок квалитет по разумни цени, следејќи го нашиот основен мотив: овозможување задоволство на луѓето насекаде во светот.

Додека се трудиме да им излеземе во пресрет и да ги задоволиме барањата на купувачите, ние во Хонда го препознавме клучното значење на снабдувањето со производи, технологии и услуги од што имаат корист и луѓето и околината во областите на еколошката заштита и сообраќајната сигурност. Непрекинато работиме на развој на решенија што нема да излезат во пресрет само на денешните потреби, туку ке бидат подготвени и за иднината.

Гледајќи во иднината, наша цел е да создадеме компанија чие постоење е вреднувано од луѓето од целиот свет преку создавањето нови креации и вредности за нашите купувачи, ширењето на глобалните деловни операции и развојот на еколошки решенија што ќе создадат подобра околина за идните генерациии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ