До 18% попуст на туш када - модел B02 со големина по избор

До 18% попуст на туш када - модел B02 со големина по избор

Вредност

6,200 ден.

Попуст

18%

Заштеда

1,100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Туш када - модел B02 со големина по избор + бесплатна достава

 • 105 x 70 x 40 cm, цена: 6000 ден. 4900 ден.
 • 120 x 70 x 40 cm, цена: 6050 ден. 4950 ден.
 • 140 x 70 x 40 cm, цена: 6100 ден. 5000 ден.
 • 150 x 70 x 40 cm, цена: 6150 ден. 5050 ден.
 • 160 x 70 x 40 cm, цена: 6200 ден. 5100 ден.
 • 170 x 70 x 40 cm, цена: 6300 ден. 5200 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Акрилна када без маска.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ