50% попуст на крап во фурна (2,5кг) во Кафана Тарапана во вредност од 1600 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на крап во фурна (2,5кг) во Кафана Тарапана во вредност од 1600 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

801 ден.

Купени : 9

 • Ул. Борис Трајковски бр.10, Скопје

 • 078 250 996

 • tarapana.skopje@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 08:00 - 01:00

Добивате

Крап во фурна (2,5кг)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2018 до 24.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Купонот може да се користи секој ден освен петок и сабота по 19 часот

Опис

Кафана Тарапана e совршено место за уживање, со опуштена атмосфера, староградска музика за душа и рецепти верни на традиционалната македонска кујна. Доколку сакате врвни специјалитети на скара и свежи салати од македонски производи ова е вистинското место за вас.
Менаџментот на кафаната и професионално обучениот персонал ќе се погрижат да добиете професионална и квалитетна услуга.

Кафаната располага со комфорен и удобен ентериер, како и пријатна атмосфера кои ќе ви овозможат да се чувствувате како да сте дома.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.