Одлична комбинација! До 42% попуст на кафе + десерт по избор во Слаткарница Охрид (Чаршија, Скопје)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

42%

Заштеда

55 ден.

Купени: 51

Добивате

Опции на понудата:

Десерт + еспресо или мало макијато 130 ден. 75 ден.
Десерт + големо макијато 150 ден. 95 ден.

*Достапни десерти: милка, нутела, сникерс, бадем, лешник, орев, тирамису, крем пита, чизкејк

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.04.2019 до 10.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата не важи во периодот од 12 до 18 часот

Опис

Од 1903 година, па до денес, сместена во срцето на Скопската Чаршија "Слаткарница Охрид" ги исполнува вашите најслатки желби!
Ако сакате да ги пробате највусните десерти во градот повелете и уверете се!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.