45% попуст на еден час играње за дете + кафе по избор (еспресо или макијато) во Play игротека & кафе во вредност од 180 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

Вредност

180 ден.

Попуст

45%

Заштеда

81 ден.

Купени: 10

 • Булевар Митрополит Теодосиј Гологанов 96

  Одведи ме таму

  078 382 822

Добивате

Еден час играње за дете + кафе по избор (еспресо или макијато)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.05.2019 до 20.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

PLAY игротека & кафе е новоотворен локал во центарот на градот, каде пријатниот амбиент е идеален за дружење за вас и вашето дете.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.