#СкопјеГурман! Слатка комбинација (важи и за носење)! 50% попуст на кафе + колач или тарт по избор од Scoop Artiasan Cafe во вредност од 170 ден. по цена од 85 ден.

Цена

85 ден.

Вредност

170 ден.

Попуст

50%

Заштеда

85 ден.

Купени: 136

Добивате

Кафе по избор:

 • Еспресо
 • Американо
 • Макијато
 • Капучино
 • Нескафе

Десерт по избор:

 • Ананас ванила
 • Noix
 • Opulence
 • Црно чоколадо и малина
 • Тарт со јаболка и орев
 • Тарт лимон
 • Тарт малина - кокос

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во локалот или за носење, не е вклучена достава

Опис

Состав:

 • Ананас ванила: ванила, шеќер, јајца, брашно, ананас, бадемово брашно, путер, млечен крем, желатин, бело чоколадо
 • Noix: орев, шеќер, бадем, путер, кикирики, јајца, брашно, како, цимет, млечен крем, млечно чоколадо
 • Opulence: ванила, брашно, путер, јајца, шеќер, кикирики, лешник, млечен крем, банана, лимон, млечно чоколадо, бело чоколадо, кондензирано млеко, желатин
 • Црно чоколадо и малина: бадемово брашно, јајца, брашно, мачини, шеќер, лимон, црно чоколадо, путер, желатин, млечен крем, кондензирано млеко
 • Тарт со јаболка и орев: путер, јајца, брашно, шеќер, лимун, кокос, млечен крем, ванила
 • Тарт лимон: путер, јајца, брашно, шеќер, лимун, кокос, млечен крем, ванила
 • Тарт малина - кокос: путер, брашно, јајца, шеќер, малини, кокос
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.