Специјална понуда за љубителите на кафе! 40% попуст на кафе по избор во Knox Cafe Bar

Цена од

60 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

40%

Заштеда

40 ден.

Купени: 109

 • бул. Кочо Рацин бб Т.Ц. Веро, локал 17

  Одведи ме таму

  075 304 008

Добивате

Опции на понудата:

Еспресо 70 ден. 42 ден.
Дупло еспресо 100 ден. 60 ден.
Мало макијато 70 ден. 42 ден.
Големо макијато 80 ден. 48 ден.
Лате макијато 80 ден. 48 ден.
Капучино 90 ден. 54 ден.
Нес кафе 100 ден. 60 ден.
Фредо еспресо 100 ден. 60 ден.
Американо 70 ден. 42 ден.
Фредо капучино 120 ден. 72 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 24.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот

Опис

Релаксирајте се со одлично кафе на сонце и чист воздух во Knox Cafe Bar!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.