2 ја следат оваа компанија


Кафеава кожна ташна

3500 ден.

Опис

Уникатна кафеава кожна ташна

  • Рачно изработена од природен материјал 
  • Бидете уникатни и со стил

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Leather Shop Belev"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.