50 ја следат оваа компанија


Каиш-градник за куче со боја по избор

199 ден.

59 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Каиш со градник за кучиња
  • Мека рачка за удобно држење
  • Лесно прикачување на каиш за градникот
  • Должина на каиш 50cm
  • Дебелина на каиш: 0,5cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.