Вкусна скара во пријатен амбиент! До 32% попуст на јадење по избор: Кај Чичо плескавица со кајмак, димен селски колбас, пилешки прсти, пилешки крилца, полнето пилешко или џигер во ресторан Кај Чичо 2

Цена

ден.

ден.

Јадење по избор е задолжително поле!

Вредност

200 ден.

Попуст

32%

Заштеда

65 ден.

Преостанато време

Купени: 152

 • ул.Вич бр.26 лок 6 Карпош 4

  Одведи ме таму

  023060882, 070 226 815

 • 023060882, 070 226 815

Добивате

Jадење по избор:

 • "Кај Чичо" плескавица со кајмак 350г + помфрит + леб, цена: 200 ден. 135 ден.
 • Димен селски колбас 300г + помфрит + леб, цена: 165 ден. 120 ден.
 • Полнето пилешко 350г + помфрит + леб, цена: 200 ден. 135 ден.
 • Пилешки прсти 300 г + помфрит 500 г , цена: 240 ден. 150 ден.
 • Пилешки крилца 500 г + помфрит 500 г, цена: 240 ден. 150 ден.
 • Џигер 300 г, цена: 150 ден. 115 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.11.2018 до 27.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата може да се користи само во ресторанот, не важи "за носење"
 • Често поставувани прашања

Опис

Највкусната скара во градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.