#СкопјеГурман! До 40% попуст на јадење по избор: Кај Чичо плескавица со кајмак, димен селски колбас, пилешки прсти, крилца, џигер, полнето пилешко + помфрит + леб во ресторан Кај Чичо 2

Цена од

109 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

27%

Заштеда

41 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 656

 • ул.Вич бр.26 лок 6 Карпош 4

  Одведи ме таму

  023060882, 070 226 815

Добивате

Опции на понудата:

"Кај Чичо" плескавица со кајмак 350г + помфрит + леб 245 ден. 139 ден.
Димен селски колбас 300г + помфрит + леб 205 ден. 129 ден.
Полнето пилешко 350г + помфрит + леб 245 ден. 139 ден.
Пилешки прсти (300 г.) + помфрит (500 г.) 250 ден. 149 ден.
Пилешки крилца (500 г.) + помфрит (500 г.) 240 ден. 149 ден.
Џигер 300 г. 150 ден. 109 ден.
Скопско или Smooth 0.5l (1+1 гратис) 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата може да се користи само во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Највкусната скара во градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.