Јадење за цело друштво! До 52% попуст на мешана скара или похована мезе даска за 4 лица во Гостилница Кај Вујче

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Купени: 80

Добивате

Опции на понудата:

Похована мезе даска за 4 лица 600 ден. 290 ден.
Мешана скара за 4 лица 740 ден. 370 ден.

*Похована мезе даска за 4 лица (пилешки прсти, поховани зденки, похован кашкавал, поховани тиквици, печурки на жар, пирошки)

*Мешана скара за 4 лица (шарска плескавица, стек, суџук, крилца и помфрит)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.10.2019 до 15.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Мирна и пријатна атмосфера, далеку од метежот, а блиску до центарот!

Повелете во Гостилница Кај Вујче и вкусете одлична храна!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.