Вкусно и здраво освежување! 51% попуст на ладно цеден сок од овошје и зеленчук по избор во Kaja Џус Бар во вредност од 140 ден. по цена од 69 ден.

Цена

69 ден.

Вредност

140 ден.

Попуст

51%

Заштеда

71 ден.

Купени: 12

Добивате

Ладно цеден сок, од овошје и зеленчук по избор (250 ml):

 • јаболко
 • лимон
 • цвекло
 • морков
 • спанаќ
 • целер
 • краставица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2019 до 06.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за носење 

Опис

ЛАДНО ЦЕДЕН СОК-cold press (250 ml):

Сите наши сокови се создаваат благодарение на специјалната машина која користи хидрауличен преса од 14 тони, така се користи и последната капка сок содржан во овошјето и зеленчукот. Затоа нашите сокови имаат 3-5 пати повеќе витамини, минерали и растителни ензими од соковите направени со други методи. Нема сокови на пазарот кои можат да понудат толку висока хранлива вредност, ниту пак има витамински или минерални додатоци кои имаат баланс на основните состојки. Затоа, уживајте во нив!

 Ладно цедените сокови се 100% сурови, природни, непастеризирани, БЕЗ адитиви, БЕЗ конзерванси, БЕЗ додаден шеќер, БЕЗ додадена вода.

 Лабораториските тестови покажуваат дека соковите направени по наш метод се најдобри.

Студиите покажуваат разлики во количината во хемискиот и минералниот состав, супериорност на квалитетот на соковите добиени со нашиот метод на соковите со хидрауличен притисок и другите методи и машини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

alekzdelka

ТОТАЛНО е непрофесионално да се не напише количината ! ! !

Член на Grouper од: 12-12-2011

sandra

Здраво, Ви благодариме на конструктивната забелешката. Веднаш наведовме во понудата дека свежо цедениот сок е 250 ml.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.