41% попуст на еднодневно изнајмување кајак за 2 лица или SUP даскa во Пештани во вредност од 1600 ден. по цена од 950 ден.

Цена од

950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1600 ден.

Попуст

41%

Заштеда

650 ден.

Купени: 6

 • Вила Давор, Peshtani, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 771 193

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Еднодневно изнајмување кајак за 2 лица 1,600 ден. (26 еур)
950 ден. (15 еур)
Изнајмување на SUP даскa 1,600 ден. (26 еур)
950 ден. (15 еур)

*Кајаците се изнајмуваат во Пештани во Вила Давор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.04.2022 до 20.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на тел: 070 771 193 
 • Еден купон важи за еден кајак 
 • Кајаците се изнајмуваат во Пештани во Вила Давор
 • Можна е организација на тура од компанијата.
 • Турата започнува од Пештани и трае од 4 до 5 часа. Се посетува локалитетот "Залив на коските" и двете диви плажи позади кампот Градиште.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.