51% попуст на ладна депилација на нозе, раце и интима за жени - Кала Бјути во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на ладна депилација на нозе, раце и интима за жени - Кала Бјути во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Купени : 6

  • ул. Народен Фронт бр. 9/1 1000 Скопје, Македонија

  • 078 267 330

  • ratka.kala@gmail.com

Добивате

Ладна депилација на нозе, раце и интима


Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.04.2017 до 21.05.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна претходна резервација

Опис

"KALA BEAUTY" е салон за убавина кој нуди најразлични третмани: масажа, маникир, педикир, козметички третмани за лице, депилација и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ