21% попуст на количка за пазарење од познатиот италијнаски бренд Gimi Argo од Калабалак во вредност од 1590 ден. по цена од 1260 ден.

РАСПРОДАДЕНО

21% попуст на количка за пазарење од познатиот италијнаски бренд Gimi Argo од Калабалак во вредност од 1590 ден. по цена од 1260 ден.

Цена

1,260 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,590 ден.

Попуст

21%

Заштеда

330 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Количка за пазарење од италијанскиот бренд Gimi Argo

 • Произведена во Италија
 • Носивост 30kg
 • Капацитет 45l
 • Метална конструкција
 • Водоотпорна торба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 07.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За достава на производот потребна е доплата од 100 ден. при подигнување на пратката

Опис

Количка за пазарење со одличен квалитет од познатиот италијански бренд Gimi. Количката е од челична конструкција. Торбата е од полиестер и е водооторна. Се одликува со одлична цврстина. Торбата е со 2 прегради, главна, голема и помошна помала со патент за затварање. Движењето е лесно, на 2 цврсти гумирани тркалца. Поради одличната цврста конструкција, количката може да пренесува товар од 30kg. Големината на торбата е 45l.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ