Секогаш топла храна на вашата трепеза! 18% попуст на пирекс сет од огноотпорен стаклен сад, метален хромиран држач и хромиран капак од Калабалак во вредност од 2000 ден. по цена од 1650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Секогаш топла храна на вашата трепеза! 18% попуст на пирекс сет од огноотпорен стаклен сад, метален хромиран држач и хромиран капак од Калабалак во вредност од 2000 ден. по цена од 1650 ден.

Цена

1,650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

18%

Заштеда

350 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Пирекс сет

 • Огноотпорен стаклен сад Marinex
 • Метален хромиран држач
 • Хромиран капак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 07.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Прекрасен практичен сад, украс за вашата трпеза за послужување на топли јадења! 

Комплетот се содржи од огноотпорен стаклен сад Marinex, метален хромиран држач и хромиран капак. Сето ова му дава прекрасна линија и модерен дизајн. На долниот дел од држачот се наоѓаат две свеќи кои го загреваат огноотпорниот сад. Со тоа се овозможува послужената храна да остане топла, како штотуку приготвена. Прекрасен сет за да ја разубавите вашата трпеза или подарок со кој пријатно ќе ги изненадите вашите блиски.   

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ