30% попуст на сет од 6 чаши за вино од 440ml Sidera од брендот Pasabasche од "Калабалак" во вредност од 980 ден. по цена од 689 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на сет од 6 чаши за вино од 440ml Sidera од брендот Pasabasche од "Калабалак" во вредност од 980 ден. по цена од 689 ден.

Цена

689 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

980 ден.

Попуст

30%

Заштеда

291 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 5

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Сет од 6 чаши за вино Sidera

 • Висок сјај и чистина
 • За сите видови на ароматизирани вина
 • Големина: 440ml
 • Бренд: Pasabasche

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.04.2017 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Прекрасен сет од 6 чаши за вино од познатиот бренд Pasabasche!

Се одликуваат со висок сјај и чистина, спесифичен за производите на овој бренд. Нивнта елегантна линија ги прави совршени за вистински да се ужива во вкусот на виното. Обликот и големината од 440ml ги прави овие чаши одлични за сите типови ароматизирани вина. Со кружни движења на чашата поради идеалниот облик, виното има доволно простор да оксидира и да ја остетите неговата вистинска арома. Прекрасни чаши за вашиот вински бар, но и одличен подарок за вашите блиски. Сетот од 6 чаши е спакуван во кутија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ