Декантер за вино од познатиот светски бренд Bohemiа! 21% попуст на 1500 ml декантер за вино од Калабалак во вредност од 800 ден. по цена од 630 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Декантер за вино од познатиот светски бренд Bohemiа! 21% попуст на 1500 ml декантер за вино од Калабалак во вредност од 800 ден. по цена од 630 ден.

Цена

630 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

21%

Заштеда

170 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Декантер за вино од брендот Bohemia:

 • Чешки кристал
 • Прекрасен дизајн
 • Капацитет 1500ml
 • изработен од кристално безоловно стакло

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 07.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената, истата изнесува 100 ден. и е на трошок на примачот и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Декантерот за вино е изработен од кристално безоловно стакло, од познатиот производител Bohemija, Р. Чешка. Елегантниот дизајн, како и кристалниот сјај на декантерот му дава на виното нова димензија при неговото послужување. Декантерот е со капацитет од 1500ml. Спакуван е во поклон кутија што го прави совршен за подарок или прекрасен додаток за вашиот вински бар. Се вбројува во групата на безвременски садови за вашиот дом.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ