Префинет подарок со италијански квалитет! 21% попуст на сет за виски од италијанскиот бренд BormioliRocco од Калабалак во вредност од 980 ден. по цена од 770 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Префинет подарок со италијански квалитет! 21% попуст на сет за виски од италијанскиот бренд BormioliRocco од Калабалак во вредност од 980 ден. по цена од 770 ден.

Цена

770 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

980 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Сет за виски од италијанскиот бренд BormioliRocco

 • Произведенo во Италија
 • Шише за виски
 • 6 чаши за виски
 • Резбано стакло со висок квалитет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 07.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената, истата изнесува 100 ден. и е на трошок на примачот и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Сет за виски од 7 парчиња, произведен од познатиот италијански бренд Bormioli. Шишето за виски е со капацитет од 750ml. Чашите се со капацитет 260ml и височина од 9cm. Самата изработка и дизајн е инспириран од кристалниот сјај на испукан мраз. Се одликува со екстра сјајно стакло. Одржувањето е лесно, без проблем поднесува и миење во машина за садови. Одличен сет за вашиот бар, како и прекрасен подарок за одредени пригоди, бидејќи е спакуван во убава поклон амбалажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ