Висококвалитетна сушара со 100% италијански квалитет! 22% попуст на Сушара – Gimi VIP 4 од Калабалак во вредност од 2250 ден. по цена од 1750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Висококвалитетна сушара со 100% италијански квалитет! 22% попуст на Сушара – Gimi VIP 4 од Калабалак во вредност од 2250 ден. по цена од 1750 ден.

Цена

1,750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,250 ден.

Попуст

22%

Заштеда

500 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Висококвалитетна италијанска сушара – Gimi VIP 4

 • Модуларна сушара за алишта
 • Произведена во Италија
 • Челична рамка
 • Челични жици должина 40m.
 • Пластифицирана, отпорна на корозија
 • Со тркалца

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 07.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За достава на производот потребна е доплата од 100 ден.

Опис

Италијанска екстра квалитетна сушара  на 4 нивоа, со 8 полици кои се независни една од друга и се отвараат според потребите, што овозможува разни комбинации и сушење алишта со различни должини.  Заменува неверојатни 40m жица. Цврстата челична конструкција е пластифицирана што дава отпорност на корозија и долготрајност. Лесна е за преместување, дури и кога е полна со алишта, бидејќи е на тркалца. Кога не се користи лесно се склопува, речиси рамно, така што не зафаќа воопшто простор за складирање. Големината на сушарата кога е отворена е 168x71x71cm, така што може да се користи било каде, на пример: туш кабина, балкон или било која просторија од домот . Тежината на сушарата е 5kg.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ