20% попуст на сушара Jolly Silver на едно ниво со 2 додатни полици од Калабалак во вредност од 980 ден. по цена од 780 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на сушара Jolly Silver на едно ниво со 2 додатни полици од Калабалак во вредност од 980 ден. по цена од 780 ден.

Цена

780 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

980 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • ул. Ибе Пaликуќa бр30, Хрoм Скoпјe 1000 Скопје, Македонија

 • 070 274 927

 • denitodorov72@gmail.com

Добивате

Италијанска сушара Jolly Silver 

 • Едно ниво
 • 2 додатни полици
 • Челична рамка
 • Челични жици (должина 18 m)
 • Пластифицирана отпорна на корозија
 • Произведена во Италија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 07.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За достава на производот потребна е доплата од 100 ден.

Опис

Италијанска  квалитетна сушарата на 1 ниво, со 2 додатни полици што овозможува разни комбинации и сушење алишта со различни должини. Заменува неверојатни 18m жица. Цврстата челична конструкција е пластифицирана во сребрена боја што дава отпорност на корозија и долготрајност. Кога не се користи лесно се склопува, речиси рамно, така што не зафаќа воопшто простор за складирање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ